Usługi budowlane Opole, Krapkowice - Opolskie Firmy

Wiesner niemieckie rowery nowe i używane

Katalog firm
Kontakt tel. 516 340 104
77 48 26 756

Opis

Niemieckie rowery, nowe i używane - Mechnince, województwo opolskie

W Mechnicach, przy ulicy Bródek 12, funkcjonuje wyjątkowa firma, która specjalizuje się w sprzedaży niemieckich rowerów znanych marek takich jak CUBE, Bergamont, Bergsteiger, Kreidler, Carver, i wiele innych. Jest to miejsce, gdzie entuzjaści dwóch kółek mogą znaleźć nowe rowery prosto od producenta, z cenami rozpoczynającymi się już od 799,00 zł. Dla osób z mniejszym budżetem, firma oferuje także duży wybór rowerów używanych, z cenami startującymi od zaledwie 250,00 zł.

Firma ta wyróżnia się na tle innych sklepów rowerowych tym, że nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Decyzja ta podkreśla zaangażowanie w osobiste podejście do klienta i profesjonalne doradztwo przy wyborze idealnego roweru. Klienci są zapraszani do odwiedzin w Mechnicach, gdzie mogą na żywo zobaczyć i przetestować rowery, co jest nieocenioną wartością przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Zaangażowanie firmy w oferowanie wysokiej jakości rowerów, zarówno nowych, jak i używanych, z różnorodnością marek i modeli, sprawia, że jest to preferowany wybór dla wielu miłośników jazdy na rowerze, poszukujących niezawodnego sprzętu na swoje przygody czy codzienne dojazdy.

Lokalizacja

Mechnica, ul. Bródek 12, 47-214
Współrzędne geograficzne: (50.4096078, 18.072228)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Na blogu

Wydawca

Znajdź nas