O nas

Jesteśmy wydawcą bezpłatnych gazet reklamowych na terenie Opolszczyzny. Zapewniamy firmom najlepszy i najskuteczniejszy sposób dotarcia do klientów, poprzez reklamę w gazecie papierowej. Bez względu na to czy chcecie dotrzeć swoją ofertą do klienta indywidualnego bądź firmowego - przygotowaliśmy dla Was wydawnictwa, które z całą pewnością spełnią oczekiwania każdego właściciela firmy. Nasze gazety podzielone zostały ze względu na zasięg terytorialny oraz sposób kolportażu.

 

Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego to gazeta kolportowana na terenie powiatu opolskiego i krapkowickiego. Znajdziecie ją w urzędach, sklepach, aptekach oraz innych punktach użyteczności publicznej. 

Kurier Ogłoszeniowy Gmin Prószków i Komprachcice to gazeta, która kolporotwana jest do każdego domu na terenie gminy Prószków oraz gminy Komprachcice. 

 

Dodatkowo, każda firma, która zamieszcza reklamę w formie papierowej, otrzyma także roczną reklamę na naszej stronie www.kurier-ogloszeniowy.pl oraz kanałach social media.

 

Masz pytania? Zadzwoń tel. 698 613 550

lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydawca

Znajdź nas