Regulamin

Regulamin serwisu www.kurier-ogloszeniowy.pl

 

Serwis www.kurier-ogloszeniowy.pl zawiera rabaty, promocje i okazje cenowe producentów z terenu województwa opolskiego. Redakcja nie sprzedaje towarów i usług zamieszczonych w serwisie.

 

 

1.                  Przedmiotem ogłoszeń i okazji cenowych serwisu mogą być towary i usługi, którymi obrót dopuszczają przepisy prawa polskiego oraz postanowienia niniejszego Regulaminu.

 

2.                  Zamieszczanie ofert w Serwisie jest odpłatne i możliwe jedynie poprzez kontakt z redakcją pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 698 613 550. Składanie ofert dokonywana jest po podaniu nazwy firmy, imienia i nazwiska, pełnego adresu, adresu e-mail i  numeru telefonu kontaktowego.

 

3.                  Redakcja dopuszcza możliwość umieszczenia darmowych ogłoszeń.

 

4.                  Firmy, które odpłatnie umieściły reklamę w gazecie Kurier Ogłoszeniowy Powiat Opolski i Krapkowicki lub Kurier Ogłoszeniowy Gmina Prószków i Komprachcice - otrzymują darmowy wpis w katalogu firm na Portalu.

 

5.                  Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszeń bez podania przyczyny.

 

6.                  Istnieje możliwość negocjacji cen.

 

7.                  Oferty towarów przedstawione w serwisie  nie maja charakteru oferty handlowej, a jedynie charakter podglądowy i reklamowy. Serwis  nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zmiany cen towarów prezentowanych w serwisie. Wszystkie warunki dotyczące zakupu towarów tzn. ceny, płatności oraz dostawy itp. użytkownik omawia bezpośrednio ze sklepem, w którym dokonuje zakupu.

 

 

 

 

Wydawca

Znajdź nas